سیستم آموزش الکترونیکی دبستان ثقلین

سیستم آموزش الکترونیکی دبستان ثقلین

 

سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی (LMS) در دبستان قرآنی ثقلین

سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی (lms) سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی (lms)

سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی (LMS) یک سیستم یکپارچه برای یادگیری سازمانی و گروهی است. این سیستم به آموزگاران این امکان را می‌دهد که بتوانید دوروس آموزشی را به صورت آنلاین برگزار نمایید. بنابراین آنها  می‌توانند بدون نیاز به حضور فیزیکی، در دبستان ابتدایی قرآنی ثقلین به آموزش دانش آموزان  خود بپردازید.

یک سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی (LMS) تمامی بخش های آموزش اعم از ارائه دادن، ارسال تکالیف به دانش آموزان، ارسال پاسخ تمرین توسط آن‌ها، برگزاری آزمون آنلاین و … را در اختیار شما قرار می‌دهد.

برای مثال ما در دبستان ثقلین مفتخر هستیم که توانستیم اولین کلاس انلاین در منطقه اهری را با استفاده از سیستم مدیریت محتوای خود برگزار کنیم. در این نوشته ما به شما اطمینان میدهیم که فرزندان شما حتی اگر به دبستان ثقلین هم نیایند هیچگاه آز آموزش دور نخواهند بود

علاوه بر این، یک سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی (LMS) عالی را به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید یادگیری الکترونیکی فرزندان خود را خارج ازدبستان قرانی ثقلین و  در منزل خود تجربه کنید

سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی (LMS) چیست؟

به طور خلاصه سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی (LMS) مجموعه نرم افزاری است که کلیه‌ امکانات آموزشی را به صورت آنلاین و بدون نیاز به حضور فیزیکی برای شما فراهم می‌کند.

با استفاده از سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی (LMS) می‌توان یک دبستان ابتدایی داشت و تمامی فعالیت‌های آموزشی را از طریق آن‌ها انجام دهید.

ویژگی های سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی (LMS) چیست؟

یک سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی (LMS) باید ویژگی های زیر را داشته باشد:

  1. امکان تعریف دروس
  2. امکان ثبت نام دانش آموزان و تشکیل حساب کاربری
  3. امکان عضویت دانش آموزان در دروس مختلف و دسترسی به محتوای دوره های درسی
  4. امکان تعیین آموزگار برای دوره ها و دروس
  5. امکان ثبت تکالیف توسط آموزگاران و دسترسی دانش آموزان به آن‌ها
  6. امکان بارگزاری اینترنتی تکالیف توسط دانش آموزان
  7. امکان نمره دهی به صورت اینترنتی توسط آموزگار
  8. امکان برگزاری آزمون به صورت اینترنتی
  9. که ما مفتخریم اعلام کنیم که ما تمامی این امکانات را در دبستان غیر دولتی دخترانه قرانی ثقلین در مقطع ابتدایی و پیش دبستان برای فرزندان شما فراهم
  10. کرده ایم

پیش دبستان ودبستان غیر دولتی دخترانه قرآنی وهوشمند ثقلین با کسب رتبه برتر در همگام آموزش وپرورش ناحیه دو کرج و فردی


بیشتر...

آموزش قرآن

آموزش قرآن

رویکرد اهداف درسی آموزش قرآن کریم در مدرسه ابتدایی قرآنی ثقلین


بیشتر...


چگونه در کمترین زمان باقی مانده تا امتحانات درسمان را بخوانیم؟

چگونه در کمترین زمان باقی مانده تا امتحانات درسمان را بخوانیم؟

دیدن کتاب های روی هم چیده شده و حجم درس های نخوانده شده در وقت امتحانات ممکن است حال شما را بد کند و سر در گم بمانید که چگونه میتوانید از دردسری که برای خود درست کردیده اید نجات پیدا کنید. ما شما را با روش های برنامه ریزی کوتاه مدت آشنا میکنیم تا بتوانید در کمترین زمان ممکن خودتان را از این همه سردرگمی خلاص کنید.


بیشتر...


مهارت زندگی: ۱۷ مهارت زندگی برای آموزش مسئولیت‌پذیری به فرزندان

مهارت زندگی: ۱۷ مهارت زندگی برای آموزش مسئولیت‌پذیری به فرزندان

به عنوان پدر و مادر، یکی از مسئولیت‌های اصلی شما آموزش مهارت زندگی برای فرزندان است و این که اطمینان حاصل کنید بچه‌های‌تان برای وارد شدن به دنیای واقعی آمادگی دارند و قرار است که به بزرگسالانی مسئولیت‌پذیر تبدیل شوند. در دنیای امروز این موضوع می‌تواند بیش‌تر از همیشه چالش‌برانگیز باشد، اما مطمئنا غیرممکن نیست.


بیشتر...

کودکی مجازی در دنیای تکنولوژی، چگونه با آنها مواجه شویم؟

کودکی مجازی در دنیای تکنولوژی، چگونه با آنها مواجه شویم؟

با نگاهی به آمارهای استفاده از موبایل و تبلت به موردی در میان آنها برمی‌خوریم که تکان دهنده است، ۶۶ درصد کودکان ۳ تا ۵ سال در ایران از موبایل و تبلت استفاده می‌کنند. این آمار نشان می‌دهد که نفوذ این دستگاه‌ها تا چه حد در بین کودکان ایرانی بالاست و ادامه این آمار تکان‌دهنده‌تر هم می‌شود: ۴ درصد کودکان از شش‌ماهگی از ابزارهای ارتباطی استفاده می‌کنند و ۱۴ درصد از آن‌ها از یک‌سالگی با این ابزارها آشنا شده و از آن‌ها استفاده می‌کنند.


بیشتر...